قیمت روز لوبیا چیتی عمده

نام محصول نوع جنس دست چین شده
لوبیا چیتی فله ای 32500T
 
 

لوبیا چیتی
یکی از انواع لوبیا ها و یکی از محبوب‌ترین لوبیاها در میان مردم ایران و ترکیه و ایتالیا می باشد. لوبیا چیتی ریشه اسپانیایی دارد. از مهمترین مواد مغذی که در لوبیا چیتی وجود دارد می توان به ویتامینها، فیبر و پروتئین اشاره کرد. دلیل محبوبیت این لوبیا به خاطر این است که منبع غنی پروتئین و فیبر می‌باشد و چربی بسیار کمی دارد.

خواص لوبیا چیتی

کاهش کلسترول خون

به دلیل اینکه لوبیا چیتی منبع بسیار غنی از فیبر است به شما در کاهش و تنظیم کلسترول خون کمک می کند. علاوه بر این از پیشرفت مشکلات قلبی نیز جلوگیری می‌کند.
 لوبیا چیتی به خاطر منبع به سرشار فیبری که دارد، کمک می کند تا بعد از خوردن غذا میزان سطح قند خون حفظ شود. لوبیا چیتی نه‌تنها گلوکز خون را ثابت نگه می‌دارد و انرژی لازم برای یک روز فعالیت را برای شما تامین می کند.
 

جلوگیری از ریزش مو

لوبیا چیتی به دلیل داشتن پتاسیم از ریزش مو جلوگیری میکند. زیرا کمبود پتاسیم می تواند یکی از دلایل ریزش مو باشد کمبود پتاسیم در رژیم غذایی منجر به این می‌شود که مو ها ریزش کنند. پس بهتر است لوبیا چیتی که یک منبع مهم پتاسیم است را در رژیم غذایی خود قرار دهید.
 

جلوگیری از خشکی پوست

یکی از دلایلی که منجر به خشکی پوست می شود کمبود ویتامین ب است. مصرف لوبیا چیتی ویتامین ب بدن را تامین میکند و از خشک شدن پوست جلوگیری می کند.
 

مضرات لوبیا چیتی

 لوبیا چیتی به دلیل داشتن منبع غنی کلسیم و پتاسیم ممکن است برای افرادی که مبتلا به سنگ کلیه هستند مناسب نباشد. همچنین مقدار زیادی از سدیم در لوبیا چیتی وجود دارد که ممکن است برای بعضی افراد مناسب نباشد برای افرادی که به پورین حساسیت دارند بهتر است از خوردن لوبیا چیتی خودداری کنند.
 
 مواد مغذی در یک پیمانه لوبیا چیتی (171 گرم)
 کالری   245
 پروتئین   15.4 گرم
 فیبر    15.4 گرم
 فولات (ب 9)  74%
 منگنز  39%
 مس   29%
 تیامین (ب1)  22%
 
 
 
 
 

ارتباط با ما

فرم تماس با ما